SMASH GYM

Trénuj v nejdéle působícím klubu bojových sportů v Olomouci. Jsme tady už 25 let, a pokud chceš, můžeš se k nám přidat.

Historie našeho klubu se začala psát v roce 1995, kdy v Olomouci proběhl první nábor členů pod taktovkou Michala Prstka (mistra ČR v kickboxu 1999, sportovce olomouckého regionu 1999). Klub, který se v té době orientoval pouze na sportovní kickbox, dokázal vychovat desítky závodníků republikové, evropské i světové úrovně (Pavel Hennrich, Petr Hřivna, Radim Čech, Roman Procházka, Renáta Sychrová, Zdenek Sedláček, Petr Bělka, David Koutný, Jan Otevřel, Martin Štěpán, Nikolas Kubáň, Jan Slováček, Jan Meixner, Vojtěch Hrabčík a další).

Díky obrovskému zájmu o bojové sporty se oddíl postupně začal věnovat také thajskému boxu, K-1 rules, junior kickboxu, MMA a kondičnímu fitness kickboxu. Vyškolený trenérský tým na všechny sportovní aktivity je pro nás samozřejmostí. V současné době nabízíme skupinové tréninky ve věkové kategorii 6 – 99 let ☺. Kdo upřednostňuje individuální trénink, po konzultaci s trenérem je mu lekce „šitá přímo na tělo“ ☺.

SMASH GYM OLOMOUC od roku 2000 pravidelně pořádá galavečery bojových sportů. V roce 2008  byl Olomouckým krajem a Statutárním městem Olomouc klubu udělen titul ORGANIZÁTOR ROKU a to za organizaci Mistrovství světa v kickboxu ISKA ve spolupráci s Českým svazem fullcontactu. V posledních 10-ti letech v rámci galavečerů MMA a K-1 spolupracujeme s organizací Gladiator Championship Fighting.

Činnost klubu budeme i nadále rozvíjet. Díky dobrému jménu klubu SMASH GYM a stabilnímu trenérskému týmu jsme dokázali vytvořit ideální prostředí pro vás a vaše sportovní vyžití.